ul. Mokotowska 33/35 - Warszawa

Odwiedź nas :
Zadzwoń : 606546363

Zamuleni od MULI

Zamuleni od MULI

w Bez kategorii

Kocham mule a Wy? Mule to danie, które większość z Was kojarzy z Francją albo, generalnie ujmując sprawę z krajami południowej Europy. Nie przychodzi Wam do głowy, że jedzono je w Polsce przed wojną a chwilowy brak muli w czasach powojennych był wynikiem po prostu braku możliwości ich zakupienia.

Do menu bistro Talerzyki wprowadzamy więc mule, które możecie skosztować w dwóch pysznych odsłonach. Klasycznie czyli Moules à la marinière (fr) to wersja z białym winem, najprostsza i naszym zdaniem wybitna w smaku. Na amatorów mniej klasycznych smaków czekają mule w pomidorach z dodatkiem chilli.

Mule w Talerzykach podawać będziemy na początku od czwartku do soboty włącznie. Jak Wam zasmakują postaramy się wprowadzić je w pozostałych dniach tygodnia. Pamiętajcie, że mule kupujemy najświeższe z możliwych, codziennie dostajemy je prosto od najlepszych dostawców. Nie trzymamy ich dłużej niż 1 dzień dlatego może się zdarzyć, że któregoś dnia, szczególnie wieczorem zabraknie. Liczymy na wyrozumiałość, wszyscy chcemy jeść to co świeże, najzdrowsze i najsmaczniejsze.

Do zobaczenia na kulinarnym szlaku w Talerzykach


Rezerwacje: zadzwoń 606546363 lub prześlij formularz rezerwacji