ul. Mokotowska 33/35 - Warszawa

Odwiedź nas :
Zadzwoń : 606546363

Calum Barker na pokładzie czyli degustujemy szkocką whisky!

Calum Barker na pokładzie czyli degustujemy szkocką whisky!

w Bez kategorii

Drodzy już za tydzień w środę, 24.10 długo oczekiwany wieczór w Talerzykach. Degustujemy 5 rodzajów whisky. To wszystko w ramach akcji Talerzyki Szkockie!

➡️ Więcej o akcji Talerzyki Szkockie tutaj

Co powinniście wiedzieć o środowej degustacji:

🥃 Gość specjalny i prowadzący Calum Barker – Chivas Regal Brand Ambasador.
🥃 Calum to urodzony Szkot, kto jak nie on może nam opowiadać o ich narodowym trunku
🥃 czekać będzie na Was 5 różnych rodzajów whisky Chivas
🥃 opowiemy historie i zdradzimy tajemnice szkockiej whisky
🥃 mamy tylko 14 miejsc

– start 24.10 o godz. 20:00

Udział w degustacji gwarantowany wyłącznie po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji (link do formularza poniżej) Uwaga, dzięki partnerowi wydarzenia marce Chivas, koszt udziału to jedyne 69 zł.

Wydarzenia wyłącznie dla osób pełnoletnich!

🥃 Co będziemy degustować?
– Chivas 12 YO – delikatny i bogaty, inspirowany charakterem przypisywanym pionierom sztuki blendingu whisky, Johnowi i Jamesowi Chivas
– Chivas Extra – wyjątkowo bogata i pełna whisky typu blended na bazie wyselekcjonowanych destylatów w większości dojrzewających w beczkach po sherry.
– Chivas 18 YO – stworzona przez Master Blendera – Colina Scotta jest wyjątkowo bogatą i wielowarstwową mieszanką z 85 aromatami w każdej kropli. Nagrodzona w 2014 roku tytułem „Najlepszej Szkockiej Whisky Mieszanej” na International Wine and Spirits Competition.
– Chivas Mizunara – pierwsza na świecie szkocka whisky finiszowana selektywnie w beczkach z japońskiego dębu – Mizunara. Stworzona przez master blendera marki – Colina Scotta w dowód uznania dla japońskiej tradycji i wysokiej jakości rzemiosła w tworzeniu whisky.
– Chivas Ultis – blended malt whisky będąca hołdem dla 5 master blenderów w historii marki Chivas. Obecny – Colin Scott połączył ulubione single malt whisky każdego ze swoich poprzedników i stworzył unikalną i wyjątkową kompozycję.


Rezerwacje: zadzwoń 606546363 lub prześlij formularz rezerwacji